UWAGA! WAŻNA INFORMACJA

Szanowni Państwo,

Informujemy, że z dniem 23 czerwca 2021 r. wznawiamy bezpośrednią obsługę interesantów.

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa typu COVID-19, mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz pracowników prosimy o bezwzględne przestrzeganie zasad reżimu sanitarnego.

Wszystkie osoby wchodzące do budynku Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej Spółka z o.o. zobowiązane są do:

  • dezynfekcji rąk;
  • korzystania z osłony na usta i nos (maseczka jednorazowa lub wielokrotnego użytku);
  • zachowania co najmniej 1,5 metrowego odstępu od innych osób.

W dalszym ciągu zachęcamy do kontaktowania się z pracownikami i załatwiania wszelkich spraw telefonicznie pod nr tel. 52 397 50 09 lub za pomocą poczty elektronicznej na adres e-mail sekretariat@zgm.chojnice.pl bądź poczty tradycyjnej. Korespondencję można dostarczać do skrzynki pocztowej umieszczonej przy wejściu do siedziby Spółki lub za pośrednictwem placówki pocztowej.

Blankiety wpłat (książeczki opłat) można zamawiać:

  • pisemnie (przesłanie zamówienia pocztą lub złożenie do skrzynki pocztowej umieszczonej przy wejściu do siedziby Spółki w Chojnicach, ul. Wysoka 1);
  • telefonicznie pod nr tel. 52 3972140;
  • elektronicznie (przesłanie zamówienia na adres e-mail sekretariat@zgm.chojnice.pl).

Informujemy także o możliwości dostępu do serwisu Internetowej Obsługi Kontrahenta (IOK). Każdy, kto posiada dostęp do internetu będzie mógł bez wychodzenia z domu sprawdzić aktualny stan finansowy lokalu, odczyty liczników czy bieżące ogłoszenia.

W celu uzyskania dostępu do IOK osoba zainteresowana powinna złożyć wniosek o aktywację konta na adres e-mail: sekretariat@zgm.chojnice.pl. Wniosek dostępny jest na stronie internetowej Spółki https://zgmchojnice.pl/ w zakładce E-CZYNSZE. Szczegółowe informacje można uzyskać telefonicznie w sekretariacie pod nr tel. 52 397 50 09.

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Nie pokazuj więcej