Ponowne nawiązanie stosunku najmu

 

PONOWNE NAWIĄZANIE STOSUNKU NAJMU/WYCOFANIE WYPOWIEDZENIA UMOWY NAJMU - WARUNKI FORMALNE

 

PODSTAWA PRAWNA: 

  • Uchwała nr XXV/238/04 Rady Miejskiej w Chojnicach z dnia 13 września 2004 r. w sprawie ustalenia zasad wynajmowania lokali wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu miasta Chojnice,
  • Uchwała Nr XXXVII/333/05 Rady Miejskiej w Chojnicach z dnia 6 października 2005 r. w sprawie zmiany Uchwały nr XXV/238/04 Rady Miejskiej w Chojnicach z dnia 13 września 2004 r. w sprawie ustalenia zasad wynajmowania lokali wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu miasta Chojnice.

 

WYMAGANE DOKUMENTY:

Wniosek o ponowne nawiązanie stosunku najmu/wycofanie wypowiedzenia umowy najmu, z oświadczeniem najemcy dotyczącym posiadania tytułu prawnego do innego lokalu lub jego braku i stałego zamieszkiwania najemcy, współnajemcy w lokalu mieszkalnym. W przypadku rozwiązania małżeństwa lub orzeczenia separacji, kserokopię tego dokumentu.

 

OPŁATY:

Nie pobiera się.

 

TERMIN ODPOWIEDZI:

Do 30 dni.

 

JEDNOSTKA ODPOWIEDZIALNA:

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Spółka z o.o. w Chojnicach.

 

TRYB ODWOŁAWCZY:

Nie przysługuje.

 

UWAGI:

W przypadku braku kompletu wymaganych dokumentów wnioskodawca zostanie wezwany do ich uzupełnienia i złożenia w biurze prowadzącego sprawę.

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce. Nie pokazuj więcej